роналду
FILE PHOTO: Soccer Football - UEFA Nations League - Group B - Portugal v Spain - Estadio Municipal de Braga, Braga, Portugal - September 27, 2022 Portugal's Cristiano Ronaldo reacts REUTERS/Pedro Nunes/File Photo

Португалія обіграла Уругвай і забезпечила собі місце у фіналі

Португалія 2-0 Уругвай

• Перемога Португалії означає, що вона кваліфікується до стадії 1/8 фіналу з запасом гри після стартової перемоги над Ганою з рахунком 3:2.
  • Гол Бруну Фернандеша на 54-й хвилині та його пенальті на третій хвилині компенсованого часу закріпили перемогу європейської команди.
  • Збірна Уругваю, яка зіграла внічию в матчі групи H проти Південної Кореї з рахунком 0:0, раніше перемагала Португалію в 1/8 фіналу Чемпіонату світу 2018 року в Росії.
  • Як і Португалія, збірна Уругваю поєднала старе та нове. Попереду до 35-річного Луїса Суареса приєдналося нове покоління талантів у вигляді Дарвіна Нуньєса та Факундо Пеллістрі.